O Nas

Cześć, jestem Monika i witam Cię w moim świecie, gdzie czas nieco zwalnia tempo. W świecie, który jest pełen zapachów, tworząc przy tym wyjątkową atmosferę. Chcę Ci opowiedzieć trochę o sobie i o tym, czym jest Monive.

 

Najpierw narodziła się potrzeba. Potrzeba spowolnienia, ucieczki przed galopującą i otaczającą nas codziennością. Długo uczyłam się „spokoju”, po zabieganym dniu wpadałam do domu niczym tajfun i… gotowanie obiadu, pranie, prasowanie, sprzątanie! Padałam na łóżko z myślą:”O Boże jutro znowu trzeba wstać i znowu gonitwa...".

 

Świece w moim domu były palone od zawsze, niezależnie od pory roku. Pozwalają one mi się wyciszyć, odprężyć i zrelaksować, a przy tym stanowią dla mnie istotny element wystroju wnętrz.

 

Pomysł na świece narodził się zupełnie przypadkowo, podczas jednego ze spotkań z przyjaciółmi (a w zasadzie to dopiero następnego dnia rano). Goszcząc przyjaciół postanowiłam odpalić swoją nowo nabytą, dużą świecę. Pachniała znakomicie, ale niestety spaliła się w tak błyskawicznym tempie, że zaczęłam się zastanawiać, co było powodem? Dlaczego? I tak na czytaniu i analizowaniu spędziłam już resztę weekendu.

 

 Po tym weekendzie postanowiłam, że zrobię sobie sama świecę do domu, o aromacie, jaki sobie tylko wymarzę. I tak się zaczęło! Mogę śmiało powiedzieć, że właśnie wtedy narodziła się idea Monive.

 

Zapraszam do mojego świata! ❤❤❤

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl